فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

Image result for ‫SAMSUNGK2200 سامسونگ‬‎

 سامسونگ برای اولین بار، دستگاه های فتوکپی چندکاره ی سایز A3 را از طریق نماینده ی جدید خود، شرکت تشبیه کردن اندیش آرین وارد راسته ایران کرده است. خدمات مایه های فتوکپی چند کاره سامسونگ همچنین برعهده ی نماد اندیش آرین خواهد وجود. وسیله های فتوکپی چندکاره بخاطر مقدر شدن های مختلف بازار ارائه می شوند. K2200 یک مایه چندکاره است که راسته میانی را هدف قرار داده و با قیمت حدود ۲.۲ میلیون تومان بخاطر باهم اتحاد کردن ها و سازمان هایی با مصرف متوسط طراحی شده است. این دستگاه داخل دونسخه روانه ی بازار می شود نسخه ی پایه با شهرت مدل K2200 و نسخه ی پرعضله مرطوب با نام مدل K2200ND عرضه می شوند. مقیاس ND امکان چاپ دو رو و اتصال بوسیله شبکه را دار است اما مدل پایه تنها از طریق درگاه USB بوسیله کامپیوتر متصل می شود.

ما نسخه ی K2200 عادی را تک بررسی قرار دادیم. سامسونگ تقاضا می کند که این دستگاه در دقیقه ۲۰ کپی خواه پرینت می گیرد و نیز ۳۰ ورقه ی A4 را نیز می تواند در هر دقیقه اسکن نرم. داخل نسخه ی K2200 که از طریق اترنت به شبکه همواره می شود می توانید فایل اسکن شده را مستقیما کنار روی هر کدام از کامپیوترهای موجود در شبکه و فولدر ویژه انتخاب شده انتقال دهیدو نیز امکان انتخاب ضبط فولدرهایی همچون pdf, jpg و tif نیز وجود دارد.

بخاطر آزمایش سرعت چاپ دستگاه فایل مدل زومیت را به تعداد چاپ کردیم. این چاپگر داخل هر دقیقه ۱۹ برگ را چاپ کرد و سرعت شروع به فرمان (warmup) آن نیز حدود ۴ ثانیه است.

Image result for SAMSUNGK2200

سامسونگ داخل این چاپگرها، درام و تونر را استثنا کرده تا نفقه ی مواد مصرفی این چاپگرها کاهش یابد. تونر این پرینتر ۱۰ هزار تجهیزات چاپ می کند و براساس ادعای سامسونگ درام همچنین حداقل ۸۰ هزار برگ طبع را پشتیبانی می درنگ. اگر محیط کار تمیز و با گرد و غبار اندک داشته باشیم درام چاپگر به مراتب بیشتر از این دوام خواهد آورد.

سامسونگ درون این چاپگرها از فناوری بوسیله نام RECP روزی گرفتار که رزولوشن تمثال را گشایش داده و رنجه های لبه های متون و تصاویر را ترمیم می کند تا خروجی چاپ، صریح تر و خواناتر باشد.

چاپگرهای جدید سامسونگ به پردازنده ی دو هسته ای فراهم شده اند تا امور سریع تر انجام شده و دستورات کاربر سریعا پردازش شوند.

استاندارد های بالاتر مایه های فتوکپی سامسونگ دارای مانیتور رنگی لمسی هستند تا دستورات را ساده خیس دریافت کنند فداکار از مدل ها نیز داری تبلت اندرویدی هستند که تا اینکه امکان دریافت یمین تصاویر و متون از قانون وب را درون جوانمردی کاربر قرار می دهند.

این چاپگرها می توانند تصاویر در سایز A3 را اسکن کرده و حتی تو این سایز نیز طبع کنند.  رزولوشن اسکن این چاپگرها نیز تا 600DPI سزاوار سرزنش تفویض است. وسیله کپی چندکاره ی K2200 سامسونگ با مقدار حدود ۲.۵ میلیون وارد میدان ناحیه می شود.

Image result for ‫SAMSUNGK2200 سامسونگ‬‎
پیگیری سفارش
لیست مقایسه